Standard.al

“Plas sherri live”/ Iva Tiço: Kam “SHEJTANIN” në bark, Eni Vasili: Ma kalo dhe… (VIDEO)

0

Gazetarja Iva Tiço është shprehur në rubrikën “Për drekë me mua” se ajo ha makarona gati çdo ditë dhe rrallëherë gatuan ndonjë supë. Ndërsa “shejtani” në bark, nuk e lë të shëndoshet.

Iva Tiço: “Unë supë një herë në 2-3 vjet bëj. Ha makarona gati çdo ditë”.

Eni Vasili: Pse nuk shëndoshesh ti?

Iva Tiço (me humor) : Kam shejtanin në bark.

Eni Vasili: Ma kalo dhe mua.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.