Standard.al

Partizani-Vllaznia, nis me tension sfida në ‘Selman Stërmasi’

0

Është duke u luajtur në “Selman Stërmasi” takimi i vlefshëm për javën e 34-t të Kategorisë Superiore mes Partizanit dhe Vllaznisë.

Që në minutën e dytë ka patur tension në fushë, pas një goditje dënimi në favor të të kuqve.

Gjithsesi situata është qetësuar dhe loja ka vijuar normalisht, me rezultatin që është 0-0.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.