Standard.al

Masakër në qendër të kryeqytetit, raportohet për disa viktima

0

Masakër në zemrën e Francës, në Paris.

Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe disa janë të plagosur, pas një sulmi me thikë në Paris.

Mësohet se ngjarja e rëndë ndodhi në zonën e Operës, në qendër të kryeqytetit francez.

 

Sakaq mediat e huaja bëjnë me dije se agresori është qëlluar për vdekje nga policia. ‘Tgcom’ shkruan se 7 persona kane mbetur te plagosur.

 

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërsa priten të tjera detaje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.