Standard.al

Ish miku i ngushte i Rames: Rama po lufton Fatmir Xhafën. Ja pse….

0

Kreu i partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima ka komentuar situatën politike në studion e Fax News me gazetarin Bledian Koka.

Kokëdhima tha se kryeministri Edi Rama po lufton Fatmir Xhafën.

“Ligjin e ka bërë bashkë me PS dhe PD, s’mund të thuhet e bëri Xhafaj”, shtoi Kokëdhima.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.