Standard.al

Ja si e ka shndërruar shtatzënia Xhensilën (FOTO)

0

Xhensila është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe po e shijon aq shumë këtë pritje të ëmbël.

Madje as shtimi në peshë nuk e pengon. Pas një periudhë që u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale, tani këngëtarja shfaqet shpesh krah Besit në daljë të ndryshme. Ajo që vihet re është se sa shumë është rrumbullakosur Xhensila, me një shëndet që i shkon aq shumë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.