Standard.al

Presidenti i Republikës ka pritur sot artisten e madhe Nexhmije Pagarusha…

0

Presidenti i Republikës Meta ka pritur sot në presidencë artisten e madhe shqiptare Nexhmije Pagarusha.

Ja se ç’shkruan Ilir Meta në profilin e tij në Facebook:

Pata sot privilegjin e veçantë t’i uroj ditëlindjen e jetë sa më të gjatë Mbretëreshës së këngës shqiptare. Admirim e mirënjohje të thellë, për të gjitha emocionet dhe krenarinë që zëri i saj i ka dhuruar kombit në dekada.
Gëzuar ditëlindjen, e papërsëritshmja, artistja jonë e madhe, Nexhmije Pagarusha! (Ilir Meta)

SHPËRNDAJE

Facebook
Twitter

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.