Standard.al

Ja si duket Amarda ujë edhe sapun, pamja e saj do ju befasoj…

0

Ka vetëm pak kohë që ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Sia dhe duket se moderatorja Amarda Toska ka nisur regjimin për të kthyer veten në formën më të mirë në mënyrë të shëndetshme.

Në postimin e fundit Amarda na tregon hapur se nuk ka komplekse dhe se është e drejtëpërdrejt.

Në këtë foto shohim një Ami të thjesht me një kapele dhe një bluze të zezë, duke nënshkruar se: “Ju ka marr malli për detin”, por ajo që bie më shumë në sy është vetë ajo.

Edhe pse është si “ujë me sapunë” ajo duket mjaftë bukur.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.