Standard.al

Topalli: Basha vetem ambicie financiare

0

I ftuar ne emisionin e Ylli Rakipit ne Top Chanel. Jozefina Topalli krahas kritikave te ndryshme ndaj Bashes, tha se te gjitha keto ndodhin si shkaterrimi i Pd, Marreveshja me Ramen etj, kane ndodhur p[asi Basha ka vetem ambicie financiare dhe nuk i intereson partia, mjaftohet qe i therrasin kryetar

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.