Standard.al

Pse nuk permend Basha emri oligarkesh qe po pervetesojne gjithcka??? Pergjigjet Topalli..

0

Jozefina Topalli ne Top Chanel pyetjesse gazetarit Ylli RAKIPI  i pergjigjet me nje pyetje tjeter. Pse nderkohe qe ne Shqiperi bizneset mbyllen bizneset e kunatit te tij lulezojne dhe rriten? A eshte lulzzim Basha ne listpagesat e Kastratit, Manes etj. Pse nuk flet kurre kunder Erjon Veliajt  Basha dhe nuk denoncon betonizimin e Tiranes??? Keto i japin pergjigje pyetjes tuaj

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.