Standard.al

Përflitet se do të kalojë në Klan, ja çfarë thotë Albano Bogdo…

0

Kohët e fundit kanë qarkulluar lajmet se Turjan Hyska do të zhvendoset në Klan, me një detyrë të re në këtë televizion. Moderatori i njohur disa ditë më parë mohoi lajmet për kalimin e tij, nga Vizion Plus në Klan. Gjithsesi, kjo nuk i ndaloi zërat, madje u përfol gjithashtu se edhe Apartamenti 2Xl do të kalonte si program në Klan.

I ftuar në emsionin “Kripë dhe Piper”me Alfion dhe Indritin, njëri prej akorëve të 2Xl, Albano Bogdo ka treguar të vërtetën e kësaj zhvendosje. Ai është shprehur se për momentin nuk do të ndodhë diçka e tillë. Pra aktori i humorit ka mohuar lajmet se Apartamenti 2Xl do t’i bashkohet programacionit të Tv Klan.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.