Standard.al

“Kam braktisur ish-të dashurin natën në autostradë”, moderatorja tregon kulmin e saj të xhelozisë

0

Moderatorja Roza Lati e ftuar në emision “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut ka rrëfyer kulmin e saj të xhelozisë: e ka braktisur të dashurin natën në autostradë!

“Bashkë me shoqërinë time u mblodhëm në një lokal.  Aty ishte një vajzë që kishte ditëlindjen dhe ishte e mbuluar nga lulet. E kappa që i dashuri im që po e shihte. E pa për herë të parë dhe i thashë ki kujdes se po të kapa edhe njëherë…  Kur e kapa për herë të tretë mendova ja rregulloj unë tani. Atë natë qëlloi që ishim me makinën time dhe sa kaluam autostradën i thashë zbrit nga makina. S’jam legen unë thoshte,ora 10 e darkës s’ka as autobus.”,- ka rrëfyer me humor Roza duke pranuar se në raste të tilla nuk e toleron aspak mashkullin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.