Standard.al

Tre meshkuj i zënë pritë pranë shtëpisë 20-vjeçares në Tiranë, më pas…

0

Një 20 vjeçare është dhunuar nga tre meshkuj, pranë rrugicës së shtëpisë së saj.

Shtetasit E.K, L.K dhe M.K, vjeç 62, 57 e 31, banues në Tiranë, tek Fusha e Aviacionit, pranë rrugicës së banesës së shtetases K.P., kanë ushtruar dhunë ndaj të resë, ndërsa nuk dihen arsyet.

Materialet i janë referuar Prokurorisë së Tiranës.

Njoftimi i policise:

Më datë 19.04.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për shtetasit E.K, L.K dhe M.K, vjeç 62, 57 e 31, banues në Tiranë, pasi te ish-fusha e Aviacionit, pranë rrugicës së banesës, kanë goditur shtetasen K.P, vjeç 20, banuese në Tiranë. Neni 90 i Kodit Penal.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.