Standard.al

Shperthen Vasili: Si s’ke trup, për Tahirin kërkon prova, ndërsa për kuksianët…

2

Kreu i grupit parlamentar i LSI, ka reagua ashpër në një postim të bërë në Facebook, përmes të cili shprehet se “Rama bëhet prokuror për Tahirin ndërsa për 11 kuksianët e arrestuar i pavarur”.

Kryeministri prokuror per ish ministrin e brendeshem,por i pavarur per kukesianet.Si s’ka turp.

Kryeministri sot ne sy te Mogerinit per ish-ministrin e tij te brendshem thote se prokuroria s’ka asnje prove te vetme. Kush eshte ky kryeminister prokuror i pergjithshem??
Qe prokuroria eshte kapur nga kryeministri dhe eshte kthyer ne zyre ne kryeministri kete e di gjithe bota,por sinqeriteti i kryeministrit eshte vetedemaskues.
Per kukesianet e burgosur per faj te tij dhe nga policia tij qe i burgos ne mes te nates thote kryeministri :s’kam lidhje me drejtesine dhe s’ka gje le te rrine ne burg.
Turp i rende,ky e shet Shqiperine per drogen,ndaj ky flamurin e ka te zi dhe jo kuq e zi.

2 Comments
  1. american16al says

    Mjaft me budallalleqe, Rama nuk eshte personi qe duhet te drejtoje por per rastin e shaterrimeve ne protesten e fundit cilido qofte kuksian apo marsian duhet te pergjigjen per keto veprime.
    Opozita e deshtuar kerkon anarki, te protestoje por brenda rregullave qytetare.

  2. american16al says

    Po perse fleet ky legeni I LSI ,po ik ore Basil kaqoli se vetm pershesh di me hanger.

Reply To american16al
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.