Standard.al

Reagon ashpër ndaj Ramës, Edi Paloka: “I turpshëm në çdo akt që ndërmerr, luan rolin e viktimës kur…”

0

Nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka, njëherazi edhe nënkryetar i PD-së, ka reaguar ashpër përmes një komenti në rrjetet sociale ndaj Kryeministrit Edi Rama, i cili një ditë më parë bëri të ditur se nëna e tij, Aneta, po përballej me një sëmundje të vështirë.

“I turpshëm në çdo akt që ndërmerr…Kur nuk bën dot “të fortin” dhe arrogantin, luan rolin e viktimës që të ngjallë mëshirën e të tjerëve.

Për hir të karriges është gati të përdorë dhe familjen madje dhe duke sajuar situata të paqena siç bëri në emisionin e Eni Vasilit apo dje në Vlorë”, shkruan Paloka.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.