E rrahu Feron por Linda Morina nxjerr “hakun” duke kënduar… (VIDEO)

0

Modelja Ziza Pajaziti, reperi Ligirt Uka dhe këngëtarja Linda Morina ishin mysafirë të kësaj jave n’Kosovë Show.

Pajaziti foli për jetën si modele në Kosovë.

Ndërkohë, Ligriti u befasua nga Linda Morina. Ajo i këndoi atij versionin e saj të këngës ‘Gang Gang” të Feros, me të cilin ai kishte një konflikt fizik.

Për më tepër shikoni videon:

Lini nje pergjigje