Deputeti i LSI-së: ” Çohuni dhe protestoni deri në…”

0
Deputeti i LSI Perparim Spahiu, duke folur gjate nje seance parlamentare, ku eshte miratuar projektvendimi per proceduren paraprake per perzgjedhjen e Inspektorit te Pergjithshem te Bankes se Shqiperise/r/n/r/nLawmaker Perparim Spahiu, speaks during a parliamentary session.

Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, përmes një postimi në rrjetet sociale i ka drejtuar një thirrje minatorëve për t’u çuar në protesta deri në miratimin e statusit të tyre.

Loading...

“Ilir Beqaj dhe Almira Xhembulla, dy deputetë të Rilindjes të Qarkut Dibër, votuan kundër Statusit të Minatorit.

Dy humbje jete në minierë brënda javës, një në Klos dhe dje në Bulqizë.

Un jam pa fjalë, përveçse ngushëllime familjeve dhe thirrje për protestë gjithë minatorëve, deri në miratimin e Statusit.

Po ju të dy, keni diçka tjetër për të thënë, përveç ngushëllimeve të rastit???”, shkruan Spahiu

Loading...

Lini nje pergjigje