Del sheshit mashtrimi i PROKURORISË/ Ja si i falsifikoi orët e ndalimit të 25 kuksianëve… (VIDEO)

0

Avokati i njohur Altin Goxhaj në një potim në facebook ka zbuluar skandalin e policise, ku me ane te nje video nxjerr në shesh falsifikimin e prokurorisë për orën e ndalimit të 25 kuksianëve.

Postimi i plotë:

Ja prova video e siguruar nga Studio Ligjore Aga & Goxhaj Law Firm (Avokati Altin Goxhaj dhe Avokati Erald Aga) me ndihmën e Z. Ibsen Elezi që vërteton se Polica dhe Prokuroria falsifikoi “orën e ndalimit” të 25 kuksianëve! Kjo provë e bën të pavlefshëm masën e arrestit me burg dhe i nxjerr automatikisht të lirë të gjithë!
Emisionin e plotë me Bledian Koka e keni në Fax News TV:
https://www.facebook.com/faxweb.al/videos/190058631642107/

Lini nje pergjigje