Standard.al

Flitet për lidhjen e re të Albi Nakos, por shikoni çfarë shkruan Klaudia Pepa…

0

Ata i dhanë fund martesës së tyre para më shumë se një viti dhe lanë të kuptohet se janë miq të mirë.

Albi Nako u kthye sërish në qendër të vëmendejs, pas publikimeve që ngjallën dyshimet e një lidhje të mundshme me një prej balerinave të TV Klan, Alba Hoxhën.

Ndërkohë që në media qarkullojnë këto lajme, Klaudia Pepa nga ana tjetër është shfaqur super sensuale dhe lajmëron se së shpejti do të dalë projekti i saj më i ri.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.