Standard.al

Nje fitore spektakolare e kryeministrit Viktor Orban dhe partise se tij FIDESZ!

0

Nje fitore spektakolare e kryeministrit Viktor Orban dhe partise se tij FIDESZ!

Te dashur miq, partia simoter e qendres se djathe ne Hungari, FIDESZ e udhehequr me vizion dhe aftesi te veçanta nga Kryeministri Viktor Orban fitoi dje thelle per te treten here me rradhe, si shperblim i sukseseve te medha te reformave te tij, zgjedhjet parlamentare.
Kjo eshte nje arritje historike per kryeministrin Orban, partine e tij dhe mbare qendren e djathte te Europes.

Ndaj me kete rast le t’i percjellim te dashur miq pershendetjet dhe urimet me te perzemerta per fitoren spektakolare mikut te shquar te PD, Shqiperise dhe kombit shqiptar, kryeministrit Viktor Orban, bashkepuntoreve tij te ngushte dhe partise se tij Fidesz per kete fitore frymezuese per miqte e tyre Shqiperi, Europe dhe ne mbare boten! sb

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and suit

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.