Standard.al

Aksidenti tragjik në Fier, njoftimi policisë për viktimat. Humbin jetën prindërit dhe vajza

0

Policia e Fierit ka zbardhur identitetin e e tre viktimave të aksidentit tragjik në Fier: Bëhet fjalë për vdekjen e Fisnik Murataj, bashkëshortes dhe vajzës së tij. Ata po ktheheshin nga Greqia.

Policia e Fierit njoftoi:

Në datën 09.04.2018, rreth orës 08:10, në aksin rrugor LevanTepelenë, në fshatin Varibop, në kanalin me ujë në anë të rrugës është gjetur i rrëzuar një mjet tip “Suzuki” me targa IHZ 1755. Për pasojë janë mbytur dy persona, drejtuesi i mjetit dhe një shtetase tjetër, pasagjerja. Paraprakisht dyshohet se mjeti ka dalë jashtë rruge gjatë natës. Grupi hetimor po punon për identifikimin e personave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.