Standard.al

Aksident tragjik në Fier, makina përfundon në kanal. Vdesin tre persona

0

Ka shkuar në tre numri i viktimave të aksidentit të ndodhur gjatë natës në rrugën Leven Tepelenë. U njoftua me hërët të se makina përfundoi në kanal nga ku gjeten vdekjen dy persona por pas verifikimit dhe nxjerrjes së makinës eshtë kuptuar se na makinë kanë qenë tre përsona të cilët kanë humbur jeten.

Mësohet se automjeti ka rënë në kanal në fshatin Varibop të Fierit. Shkak dyshohet se ka qenë shpejtësia e madhe më të cilen po levizte automjeti çka sjellë edhe humbjen e jetës së tre personave.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.