Standard.al

Përparim Spahiu/ “Tregon planin e Ramës, nuk duhet të biem në kurthin e tij…”

0

Përparim Spahiu i ftuar në emisionin 360 grade në ora news, ka falenderuar të gjithë qytetarët e Kukësit që morën pjesë në protestë, për të luftuar për të drejtat e tyre që në fakt ishin mohuar nga vetë Kryeministri i vendit.

Në fjalën e tij Spahiu ka thënë: Po them që ësshtë e pafalshme që një kryeministër, të pranojë tani që dokumenti ndërtimit të rrugëve ka pasur një taksë brenda saj, si dhe tani kërkon që të ulet sërish, që të bisedojë më popullin. E gjitha kjo është një skemë e krijuar nga vetë Kryeministri, unë them që nuk duhet të biem nga në kurthin e tij. Taksa sërish do të jetë, sepse i tillë është plani i Ramës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.