Standard.al

FOTO/ Barcelona-Roma, formacionet zyrtare. Kjo është mungesa madhe e sfidës

0

Barcelona do të presë mbrëmjen e sotme Romën në “Camp Nou” në sfidën e parë çerekfinale të Champions League.

Para këtij takimi ishte në dyshim aktivizimi i Leo Messit, por tashmë gjithçka është zyrtarizuar.

Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare dhe Messi do të luajë që nga minuta e parë.

Ndërsa për Romën do të mungojë Nainggolan, i cili nuk arriti dot të jetë gati për sfidën me katalanasit.

Image

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.