Standard.al

Vlorë/ 14-vjeçari tenton vetëvrasje,nisin dyshimet…

0
Një 14-vjeçar nga Akernia e Novoselës ka tentuar të vetëvaret.

I mituri me iniciale A.M është gjetur në kohë nga familjarët e tij të cilët e kanë transportuar me urgjencë në spitalin rajonal të Vlorës në gjendje të rënduar fizike dhe psikologjike.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Nga hetimet parakrake dyshohet per perfshirjen e te miturit ne sekte fetare.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.