Standard.al

Këngëtari i njohur shqiptar, shpall papritur fejesën…

0

 

Këngëtari Erik Lloshi dashurinë e tij disa vjeçare e ka kurorëzuar sot me fejesë.

Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të duarve, të tij dhe të vajzës që ia ka rrëmbyer zemrën.

Pranë fotografisë ai nuk ka komentuar asgjë vetëm se ka pranuar urime nga ndjekësit e shumtë.

Kujtojmë se ka vite që dyshja janë bashkë por këngëtari nuk ka dashur asnjëherë që ta zbuloj identitetin e femrës që ka në krah. Këtë nuk e bëri as sot, në ditën më të rëndësishme të tyre.

Ai, për publikun njihet me këngët hite si: ‘Nuk jam i asaj’ në bashkëpunim me Stresin, ‘Si dukem unë pa ty’ Afër vetes’ etj.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.