Standard.al

Situata e tensionuar! Forcat speciale të Ramës mbërrijnë në Kukës… (VIDEO)

0

Kanë mbërritur edhe pamjet e para të forcave speciale të dërguara me urdhër të Edi Ramës në Kukës, kundër qytetarët të cilët dolën e protestë kundër taksës për kalimin në Rrugën e Kombit.

Në pamjet e siguruara nga SYRI.net vetëm pak minuta më parë, duken edhe furgonët e forcave speciale që qëndrojnë tek tuneli i Kalimashit.

Pamjet janë filmuar nga të dërguarit e SYRI.net në Kalimash dhe në Kukës.

Dyshimet janë që gjatë natës policia të ndërhyjë në Kukës, Has e Tropojë për të arrestuar protestuesit e sotëm.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.