Standard.al

Këngëtari shqiptar na habiti! Pak muaj pas ndarjes me të dashurën shpall fejesën (FOTO)

0

Këngëtari shqiptar është mjaft i pëlqyer nga femrat dhe pse e kemi parë gjithmonë në krahët e femrave të bukura.

Pas shkëputjes nga lidhja e gjatë me dentisten e njohur, Ersida Calja, Erik Lloshi nuk vonua dhe u hodh në krahët e modeles Jola Pogri.

Vetëm pak muaj më parë këngëtari konfirmoi ndarjen edhe me modelen Pogri dhe çifti fshiu të gjitha fotot që kishin bashkë në rrjetet sociale.

Mirëpo sot Eriku i ka surprizuar të gjithë teksa ka postuar një foto duke mbajtur dorën e të dashurës e cila ka vënë një unazë fejese.

Ky postim mori urime të shumta nga ndjekësit e Erikut.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.