Standard.al

“E MBYLLE ME FEMRAT Ë?”, Këngëtari i njohur: Jam burrë i martuar, por nuk jam i vdekur

0

Sinan Hoxha këngëtari i njohur i muzikës turbo-folke, i dha fund beqarisë duke u martuar me Andrra Destanin, një modele nga Maqedonia që është rritur në Gjermani.

Të dy vendosën të kurorëzoheshin në vitin 2015 dhe pas pak kohësh erdhi në jetë fëmija i tyre i parë.

Gjatë një interviste për emisionin ‘BOOM’, këngëtari rrëfeu se si ia del të mos shohë femra të tjera në një moshë kaq të re.

Sinan Hoxha: Andrra është pak xheloze me qenë të sinqertë, si cdo femër, por është xheloze…nuk di si ta them.

Rozana Radi: Po e mbylle tani me femrat ëëë…se ti them jam 32 vjec shumë i ri për ta mbyllur?

Sinan Hoxha: Unë jam burrë i martuar, por i vdekur nuk jam.

Rozana Radi: Shumë e bukur kjo..

Sinan Hoxha: Dëgjo, unë e kam zgjedhur gruan në një farë derexheje i themi ne tironsit që mos më shkojë tek ndonjë gru tjetër.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.