Standard.al

“Divjaka 2″/ Denoncimi: Rikthehen fluturakët e drogës

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme denoncimin e një qytetari nga Divjaka. Përmes një video, qytetari thotë se ditën e djeshme është ngritur një avion në plazhin e Divjakës.

“Narkoflota ajrore fillon punën”, shkruan ish-kryeministri Berisha, teksa publikon videon e dërguar nga qytetari dixhital. Mesa duket një pjesë e stukturave kriminale që lulëzuan gjatë periudhës kur ministër ishte Saimir Tahiri vijojne të jenë ende në terren. Ndërkohë që Ministria e Brendshme ka një fushatë të ashpër prej një viti për goditjen e krimit dhe trafiqeve.

POSTIMI I BERISHES
“Narkoflota ajrore fillon punen! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb “Pershendetje SB.dje kam filmuar ne plazhin e divjakes nje avion qe sapo esht ngritur nga aty.”

VIDEO: https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/981484515345789/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.