Standard.al

Çmendet rrjeti, Bes Kallaku krah Donald Trumpin /FOTO

0

Aktori i humorit Bes Kalalku ka habitur me postimet e tij më të fundit.

Besi asnjëherë nuk i ka kursyer batutat apo postimet humoristike, por këtë herë ka shkuar larg.

Ai ka realizuar një foto montazh ku duket krah presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Kaq ka mjaftuar dhe rrjeti ka shpërthyer në të qeshura dhe reagime. Gjithashtu Besi ka ndarë dhe një tjetër foto ku në rolin e Melani Trump shfaqet gjyshja e tij, Ija.

Së fundmi u fol shumë në media se ai dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj do të bëhen prindër të një vajze. Këtë e zbuloi vetë këngëtarja gjatë pjesëmarrjes së saj si e ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’.

ImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.