Standard.al

Avokati denoncon skandalin: Ish-ambasadori ynë në Moskë qenka edhe kryetar i shoqatës së miqësisë Rusi-Shqipëri

0

Denoncimi i avokatit Altin Goxhaj

Ky eshte skandal! Ish-Ambasadori i Shqiperise ne Moske qenka dhe Kryetar i Shoqates se Miqesise Rusi-Shqiperi???
Shqiperia vend anetar i NATOs apo jo? A duhet hetuar ky njeri per rolin e tij ne kohen kur ishte Ambasador i Shqiperise ne Rusi??? Dhe une bej pyetje kaq idiote ne kete mender shtet! Te pakten Komisionet Parlamentare te Politikes se Jashtme dhe Sigurise duhet te merret me kete ceshtje se ky eshte nje skandal i papare!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.