Standard.al

Poni publikon foto pa grim, e vështirë për ta njohur (FOTO)

0

Këngëtarja e muzikës popullore me një zë mjaft të veçantë ka befasuar fansat me publikimin e fundit.

Poni gjatë gjithë kohës është në një hap me modën më të fundit dhe vështirë të gjesh në profilin e Instagramit një foto ku pamja e saj të ketë diçka që nuk shkon.

Por këtë herë këngëtarja  ka befasuar duke postuar një foto pa grim e sapo dalë nga pishina.

Me këtë pamje vështirë të njihet.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.