VIDEO me pamje të frikshme/ Tërbohet liqeni i Shkodrës… Qeveria nuk e vë ujin në zjarr

0

Ne redaksine e “standard” kanë mbërritur urgjent pamje të përmbytjeve në Shkodër. Liqeni del jashtë dhe merr çfarë ka përpara. Situata duket dramatike, por qeveria nuk e vë “ujin në zjarr”.

Loading...

Loading...

Lini nje pergjigje