Standard.al

Ish gruaja e mesfushorit shqiptarë: Futbollistët nuk janë gjë në krevat

0

Modelja Erjona Sulejmani ish bashkëshortja e mesfushorit shqiptarë Blerim Dzemaili, tha në “Top Show Magazine” se nuk ka asnjë grua futbollisti që të jetë e kënaqur në aspektin seksual.

Më parë, ajo ka deklaruar në një intervistë se “futbollistët nuk janë gjë në krevat”.

“Unë nuk kam njohur asnjë grua futbollisti që të jetë e kënaqur. Plot gra kam njohur dhe nuk janë të kënaqura as në aspektin e jetës e as në krevat”, u shpreh Erjona.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.