Standard.al

Zbulohet semundja e Rames. Ja nga cfarë vuan….

0

“Brekushet dhe tutat nuk i mban se i dhembin kembet as dhe se ka shiatik. I mban se i duhen per jastek dhe pampers sepse vuan ‘inkontinentia cocainica’, siç e keni pare disa here te lagur! sb”

Image may contain: 2 people, people standing and basketball court

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.