Standard.al

Këmbët hapur me gjithçka sheshit, këngëtarja shqiptare “del nga shinat“ dhe fshin foton…

0

Albërie Hadërgjonaj është padyshim një nga ato këngëtare shqiptare e cila pavarësisht sa vite të kalojnë do të mbetet gjithnjë shumë joshëse në sytë e publikut.
Ajo numëron shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe komplimentet për pamjen e saj në komente nuk mungojnë asnjëherë.

Fotot e saj provokuese marrin shumë pëlqime, por edhe shumë kritika.

Në një foto të fundit të postuar në Instastory, Albëria ka lënë pa fjalë fansat e saj.

Ajo e ka fshirë më pas foton ku i dukej i gjithë gjoksi dhe mbathjet e kuqe duke zbuluar më shumë seç duhej.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.