Standard.al

FOTO/ Oriola Marashi feston ditëlindjen, por shikoni si e quan këngëtari i njohur

0

Oriola Marashi është modele shumë e komentuar shqiptare.

Tash e sa kohë ajo është bërë pjesë e labelit “OTR”, por ende nuk ka publikuar ndonjë këngë, shkruan lajmi.net.

Oriola sot feston ditëlindjen dhe padyshim që ka pranuar shumë urime në adresë të saj, e shumë i veçantë ishte mesazhi që mori nga Alban Ramosaj.

“Urime ditëlindja O BISHË!”, ka shkruar ai mbi fotografinë ku shihet përballë modeles, imazh ky i shkrepur gjatë sezonës së nxehtë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.