Standard.al

FOTO/ Festë në familjen e Getoarit bashkoi dy prindërit e tij të ndarë me fëmijët dhe Marinën

0

Në familjen e Getoar Selimit u festua ditëlindja e vëllait të tij, Librit. Mbrëmë, Geti e ka uruar Liberianin nëpërmjet një fotografie të tij e sot janë mbledhur e gjithë familja për të festuar.

Në foton që GhettoGeasy e ka publikuar në Instagram shihet të gjithë së bashku, nëna e Getit, babai i tij, Liberiani, Marina dhe vetë reperi.

Kujtojmë babai i tyre, Ibra ka vite që është i ndarë nga zonja Florije, por ata kanë raporte të mira falë kontaktit të vazhdueshëm me fëmijët.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.