Standard.al

Aksident me vdekje, motori përplaset me trafikndarësen

0

Një aksident ka ndodhur në rrugën që të çon tek Gjykata e Apelit në Shkozet të Durrësit.

Nga të dhënat paraprake mësohet se një motoçikletë është përplasur me trafik ndarësen.

Drejtuesi i motoçikletës  ka ndërruar jetë nga përplasja me trafikndarësen e rrugës.

Targa e motorrit është CAF 533 dhe mosha e drejtuesit të tij është rreth 50 vjeç.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe  po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.