Standard.al

Dasma e Arminës më afër se ç’e prisnim, po planifikon fustanin…

0

Armina Mevlani e ftuar sot në emisionin e pasdites “Rudina” ka zbuluar detajet e ecurisë së historisë së saj të dashurisë me partnerin Shkëlzen Berisha. Blogerja e njohur tregoi se planet për martesë kanë nisur dhe dasma mund të realizohet vitin tjetër.

Sigurisht që detaji me të cilin ajo po merret është fustani i nusërisë. Ajo tha se për fustanin e saj do të kujdeset një nga firmat më të njohura të modës në botë. Duke njohur stilin e veçantë të Arminës jemi të sigurtë që fustani i saj do të jetë ndër më të bukurit që kemi parë.

Gjithashtu përgjatë intervistës ajo tregoi se para dasmës ka menduar të organizojnë një festë fejese mes miqsh dhe familjarësh të afërt.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.