Kjo nuk pritej/ “Rama çerifikohet si idiot dhe hajdut në krye të qeverisë”

1

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, ndërsa e ka cilësuar idiot dhe hajdut të çertifikuar. Vasili shkruan në rrjetin social se kemi edhe ne një idiot, por tërësisht të padobishëm e kemi dhe në krye të qeverisë.

Loading...

“Idiot dhe hajdut i çertifikuar

Flitet për skenarë rusë,shantazhe ruse,ndërhyrje ruse.

Një rus i madh Dostojevski ka shkruar një kryevepër “Idioti”, por të një idioti të dobishëm.

Kemi edhe ne një idiot, por tërësisht të padobishëm e kemi dhe në krye të qeverisë.

Kërshërinë që ta merrnim vesh se është idiot na e shuajti vite më parë Mero Baze një profesionist i njohur i gazetarisë, që në shërbim të trasparencës publikoi edhe kartelën e tij mjekësore.

Por ju mos ja përmendni idiotësinë se ky këtë alibi do ai, që të thonë “vjedh se është idiot dhe nuk kupton”.

Por në fund prap së prap mbetet idiot dhe hajdut i çertifikuar”, shkruan Vasili.

Image

 

Loading...

1 Koment

  1. O Vasil Pertovici se kush esht idiot po dihet aj qe ne goj mban veq idiotizem ,se kush eshte psikopat eshte po aq e sakt se me te vertet psikopatat qe nuk kerkojn rehabilitim jan me te smuar se ata qe nuk ndihen mir.
    turpi i turpit je ti ,po sje njeri ti ,do te identifikoj me nofken majmun se tjeter epitet ste pershtatet.

Lini nje pergjigje