Deputeti demokrat flet për herë të parë për moderatoren: Unë me Ildën jemi…

0

U bënë disa kohë që ata të dy përfliten për një lidhje mes tyre.

Dyshimet erdhën pasi dyshja e famshme u panë së bashku pas një eventi.

Pak më vonë u përhap lajmi se moderatorja Ilda Bejleri dhe deputeti demokrat Klevis Balliu ishin në kërkim të një shtëpie për të bashkëjetuar.

Por asnjëri prej tyre nuk ka pohuar asgjë.

I ftuar në “Ditë e re”, Balliu foli për herë të parë për Ildën.

“Unë me Ildën jem miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme. E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ka thyer dy-tre tabu në televizion, por nuk është ajo që raportohet,”- tha ai.

Lini nje pergjigje