Avokati nxjerr skandalin tjeter per Teatrin. E vodhen shpejt nga….

0

Nje tjeter skandal per projektin e Teatri qe do te shoqerohet nga kullat e betonit, eshte denoncuar sot nga Av Altin Goxhaj. Me shpejtesi moren nje projet nga google per te realizuar enderren e vjeter te Rames, betonizim e plote dhe shkaterrimin e Tiranes

Loading...

SKANDALI!
DENONCIMI I ARKITEKTES UKRAINASE! NA KANË VJEDH PROJEKTIN!
Pra nuk ka asnjë projekt për Teatrin! Kanë vjedh një projekt në Google!!!

Arkitektja Ukrainase denoncon vjedhjen e punës së saj dhe të kolegëve të vet ukrainas!!!
Hahaha e morët vesh mo? Kanë vjedh pa të drejtë autori projektin e Teatrit nga Koreja e Jugut… S’kanë asnjë projekt dhe i kanë ra shkurt tu përdor google search!!!
SKANDALI I ZBULUAR NGA UKRAINASJA IRA MIROSHNIKOVA!
Ja skuadra e arkitektëve ukrainas që kanë bërë projektin e Koresë: Oleksiy Petrov, Irina Miroshnykova, Dmytro Prutkin, Alice Magirovskaya, Anton Izhakevich, Ksenia Dmitrenko
Porositësi: Busan Metropolitan Mayor’s Office
http://formaarchitects.com/projects.php?i=56

Loading...

Lini nje pergjigje