Nuk përmbahet Xhaka, i kthehet trajnerit gjatë ndeshjes: Shko q… (VIDEO)

0

Futbollisti shqiptar që luan me Arsenalin, Granit Xhaka është bërë protagonist në media dhe po diskutohet mjaft për shkak të gjestit që ka bërë me trajnerin Arsene Wenger. Videoja përmban një episod nga ndeshja ndaj Milanit, ku Arsenal fitoi 2-0.

Loading...

Granit Xhaka godet nga distanca dhe topi shkon shumë larg kuadratit, ndërsa kjo gjë ka nervozuar Vengerin, i cili ngrihet dhe dukej gati të futej në fushë e të shkonte te futbollisti.

Shqiptari që luan për kombëtaren e Zvicrës i kundërpërgjigjet, ndërsa nga lëvizja e gojës kuptohet që në fund ai i ka thënë “Fu*k off” që përkthehet në shqip “Shko q…”.

 

Loading...

Lini nje pergjigje