Standard.al

“Manjati i duhanit” zemëron fansat me foton që poston për 8 mars

0

“Manjati i duhanit” i ka zemëruar të gjithë fansat.

I njohur me emrin Beynon, ai kishte zgjedhur që në ditën ndërkombëtare të gruas të postonte një foto, e cila do të gjeneronte mjaft komente.

Në foton e postuar në Instagramin e tij, shihen dy vajza të cilat janë të shtira në krevat dhe mbi to qëndron vetë Beynon.

Ky i fundit është shtrirë sipër tyre, teksa të dyja kanë formuar gërmën “W”.
Ngjitur me ta shihet gjithashtu edhe një vajzë tjetër e cila gjysmë nudo pastron tapetin me fshesën me vakum.

Në foton e postuar në Instagram, bosi i duhanit ka shkruar thjesht një hashtag #InternationalWomensDay që do të thotë Dita Ndërkombëtare e Gruas.

Një lumë komentesh kanë vërshuar kundra tij menjëherë pas këtij postimi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.