Standard.al

Lori Hoxha bombardon sërish rrjetin

0

Lori Hoxha nuk e ka në plan të ndalet…

Ajo ka ‘bombarduar’ instagramin e saj me foto mjaft provokuese ku shfaqet me bikini.

Pushimet e saj trashëgimtarja e Top Medias i ka shoqëruar me këto pamje të mrekullueshme.

Për të disatën herë ajo kapozuar super sexy dhe ka nxjerrë në pah linjat e saj perfekte.

Lori ka ngjallur sërish reagime tek fansat të cilët kanë mbetur të mahnitur nga pamja e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.