Standard.al

“Lobimi në SHBA”, Avokati ka tre pyetje për kreun e PD-së

0

Avokati Altin Goxhaj i ka drejtuar tre pyetje kreut te PD-se Lulzim Basha lidhur me debatet e fundit per lobimet e seliose blu ne SHBA.

Postimi i avokatit

3 PYETJE QË I DUHEN BËRË LULIT PËR LOBIMIN QË KA BLLOKU PD NË SHBA!
Ja 3 pyetjet që duhet t’i bëjnë gazetarët Lulit (por askush s’ja bën):
1. Kush ta rekomandoi këtë kontratë dhe pse REFUZOVE ofertën dhe angazhimin që t’u ofrua korrekte të 3 Dhjetorit 2016 që të solli Enri Ceno në zyrë direkt nga Fushata Amerikane e Trump?
2. Çfarë donte me ty Ejbi i PODESTA & SOROS në ceremoninë e inagurimit të Presidentit Trump në Washington në 20 Janar 2017?
3. Çfarë donte Ejbi i Podesta & Soros në PD pas fitores së Trump në PD dhe sidomos prezenca e tij në marëdhëniet e tua me lobimin e ri gjoja “proTrump” por që solli andralla dhe bllokim të PDsë me Administratën ProTrump?

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.