Standard.al

8 marsi në Pogradec/ Gruaja harbohet në mes të lokalit, zbërthen bluzën dhe del me reçipeta

0

Është bërë traditë në Shqipëri që 8 marsi të kthehet në një ditë ku gratë dhe femrat festojnë nëpër lokale. Si çdo vit, edhe sivjet shumë gra dhe vajza kanë preferuar që ditën e tyre ta kalojnë duke pirë dhe duke kërcyer me mikeshat e tyre. Këtë kanë bërë edhe një grup grash në Pogradec, të cilat kanë zgjedhur një lokal për tu dëfryer së bashku.

Mirëpo në redaksinë e JOQ kanë ardhur disa foto, ku tregojnë se njëra prej tyre, ndoshta pak nga pija dhe pak nga entuziazmi ka zbërthyer bluzën në mes të festës duke dalë vetëm me reçipeta.

Ajo ka vendosur që të ndihet rehat duke mos i interesuar opinioni i të tjerëve. Siç thonë personat që kanë dërguar pamjet pranë JOQ.al, në lokal kishte vetëm femra dhe asnjë mashkull.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.