Zbulohet pas një viti ngjarja makabre, vrarë dhe groposur në një fushë…

0

Një trup i pajetë i një personi është gjetur në periferi të qytetit të Fierit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Daullas dhe trupi është i dekompozuar.

Loading...

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje. Po kryhen të gjitha verifikimet për zbulimin se kujt i përket trupi.

Eshtrat janë gjetur në një kanal, ku përveç tyre është gjetur një valixhe dhe një batanije.

Gjithashtu po merren eshtrat e gjetura për kryerjen e ekzaminimeve.

Loading...

Lini nje pergjigje