Rezultatet e ndeshjeve të Europa League, ja surpriza e mbrëmjes së sotme

0

U luajtën sfidat e orës 19:00 në fazën e 1/8-ave në Ligën e Europës.

Loading...

Arsenali fitoi me shifrat 0-2 në Milano, me dy gola në pjesën e parë, të Mkhitaryan dhe Ramsey.

Dortmundi u thye në shtëpi nga Salzburgu, me rezultatin 1-2. Të dy golat për austriakët i shënoi shqiptari që luan për Kosovën, Valon Berisha.

Fitore shënuan edhe Lyoni në Rusi ndaj CSKA Moskës, dhe Atletico, 3-0 ndaj Lokomotivës së Moskës.

Loading...

Lini nje pergjigje